vojta.

Jak sbalit holku?

Nejlepší odpověď
panenka

Zavolej si jí usměj se na ní a řekni jí zda by ses jí mohl na něco zeptat,pokud řekne ano tak jí řekni že by jsi se s ní rád sešel a někam jí pozval pokud nebude proti domluvte si spolu kdy by jste šli kam by se šlo a uvidíš držím ti palečky at ti to vyjde 🙂

Další odpovědi
quentos

už to tu padlo několikrát, viz odkazy

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-pozvat-holku-na-rande

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-mam-zapusobit-na-15ti-letou-holku

Yenjik

Neblbni…

anonym

Myslíš – seznámit se,pozvat na rande,získat jí, a tak? Balí se třeba koberec.Vtip.
Ale ani koberec podle návodu nesbalíš.