jak sbalit holku

jak sbalit holku aby mě měla ráda

Nejlepší odpověď
dudu

Manželka mě občas zlobí, že jsem ji ukecal a co vím, je to často využívaný způsob balení. Jiné je to s láskou, ta si nedá poroučet, nejlepší je to ponechat na matce přírodě a feromonům. Pak to jde nějak samo. Upozorňuji, že jako starší osoba jsem už ale ledacos pozapomněl.

Další odpovědi
Radovan M

Tak já poradim jenom tři věci – Nevymýšlejte si, mohl byste se podřeknout a ona by k Vám pak ztratila veškerou důvěru. Mějte společné zájmy, to co zajímá jí musí zajímat i Vás. Nemluvte sprostě, ale spisovně 🙂

Zdroj: život

led

podle mých vspomínek: úkecání, dúvěra, láska a něžnost, spolehlivost

ReHu

Sbalení je jedna věc a to, aby tě měla ráda je věc druhá. A aby tě měla ráda hooodně dlouho je věc nesmírně náročná.
Co se týče sbalení, ty musíš vědět, co ji zajímá. Pokud to víš, tak se podle toho řiď a pokud je volná, máš vyhráno.