Laki

Jak mám zapusobit na 15ti letou holku ?

Ahoj, stala se mi taková věc, líbí se mi holka za školy ještě před vánoci to vypadalo že se máma rádi líbali jsme se atd…na vánoce jsem ji dal řetízek a o den později sem se ji na icq zeptal jestli by se mnou nechodila, no a ted od te doby se všechno zmenilo… asi po 2 týdnech se se zeptal jestli se rozhodla jak to teda s náma bude a odpověděla že neví!… a pak to bylo horší a horší… už mi ani neodepisovala na smsky nebo asi z 9 smsek které sem ji napsal.. odepsala jen jednou a to bylo, že nemá čas…trvalo to asi tak týden a pak mně to naštvalo a napsal sem ji že s ni už ji nechci!na druhý den sem ji znovu psal a tam se omlouval že me mrzí co sem ji psal a takové(neodep­sala)…a ted mě to strašně moc mrzí a nevím co dál ☹… Prosím poraďte
Doplňuji:
tak co teda ? … miluju ji ..a nechci ji ztratit !!!

Nejlepší odpověď
COVERENDER

NENENENE!Hlavne nechtit vracet řetízek!Mozna ted neni rozhodnuta(bohuzel to spis vypada ze nic nechce),ale kdyz
az se rozhodovat bude tak by urcite brala v potaz ze jsi chtel zpatky dárek ktery jsi ji dal.to neni dobre!bohuzel lasce musis přinést oběti(i zbytec­ne)znam to,je to těžké,spis nemožné,ale nech ji chvili tak a nepis ji a uvidis jak se zachová. Bud se nakonec ozve sama nebo to nema smysl!

Další odpovědi
panenka

ahoj laki ty jsi svůj krok udělal a to ten že jsi dal řetízek a svojími city ses jí taky svěřil určitě jsi jí řekl že jí máš rád.pokud ti tohle udělala zřejmě není sama rozhodnutá co vlastně chce.já bych ti doporučila aby jsi jí řekl aby ti vrátila řetízek a chvíli bych počkala co bude dělat,a ani bych se nepokoušela té holce nějak psát a hlavně né omlouvat.však ty jsi taky nic špatného neudělal.pokud tá holka nebude chtít s tebou i po nějaké té pauze mluvit pak se na ní vykašli a najdi si jinou.myslím si že si najdeš a určitě lepší.hodně štěstí ti přeje panenka