Amy9898

Jak zapůsobit na kluka,co se mi líbí?

Vzal mě na kafe a byli jsme jednou venku.Po 14dnech začal chodit s mojí spolužačkou.Prý ho zklamalo,že jsem se bavila jen o škole.. Ale oni už spolu nejsou.
Jak ho mám znovu získat?..předem vám děkuji

Nejlepší odpověď
Klára K.

Jestli jsi mluvila jen o škole, zamysli se nad tím, jestli to bylo z nervozity, nebo jestli sis to ani neuvědomila. Jestli je to druhá možnost, tak bohužel asi nic moc nepomůže, maximálně vědomě měnit témata a bavit se o něčem zajímavém (resp. co jemu připadá zajímavé), což by ale dlouho nevydrželo, přece jen by to nebyla přirozená konverzace.
Jestli jsi tak mluvila z nervozity, zkus si vzít žvýkačku, to pomáhá (mozek si pomyslí: „a hele, jím, to znamená, že nejsem v nebezpečí“ a tréma nebo nervozita pomine), nebo se zkus několikrát pořádně nadechnout, buď sama sebou (ano, vím, že je to už trochu klišé), nemusíš si říkat, že tohle je kluk, kterého chceš získat, a nesmíš se snažit pořád být perfektní nebo se snad vytahovat. Prostě si třeba říkej, že to je jenom nějaký tvůj kamarád, a bav se s ním, jako by to byl tvůj kamarád (a teď to nemyslím tak, abys ho dala do friendzone, ale prostě aby ses s ním bavila, jako byste se znali už dlouho a nestyď se.)
Tak držim palce :)

Další odpovědi
anonym

Pozvi ho na kafe teď ty.

quentos

Podobný problém se tu řešil už minimálně třikrát, viz okdazy:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zapusobit-na-kluka?podobna=1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zapusobit-na-kluka-2?podobna=1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-zapusobit-na-kluka?podobna=1