klokan01

S klukem jsme si navzájem napsali, že se máme rádi. Chtěla bych s ním chodit, ale nevím, kdo má udělat první krok?

je mi 15 let. :) miluji ho. je sním sranda atd…

Nejlepší odpověď
gecco

Je úplně jedno, kdo udělá první krok…
😉
Vždycky je to ten pohotovější…

Tak si to užijte…
😉

Další odpovědi
ivzez

„Mít se rádi“ ještě nemusí znamenat, že spolu chcete chodit,
že to chcete oba (já mám ráda i své kamarády a známé).

První krok by podle měl udělat ten,
kdo o „chození“ stojí (víc)…

led

Ten rýchlejší.

Kelt

L8ska,vztah a všechno se časem mění.Nezáleží kdo dřív,více.Toto není LOH. Ikdyž v tvém věku se asi nedá mluvit o lásce, je to na vás dvou. A první krok může být jak k sobě tak od sebe.

anonym

Jsem už o proti Tobě starší, ale když to beru ze svého hlediska (muže) tak vždycky, alespoň mně, potěšilo když o mně dívka projevila zájem.Alespoň jsem věděl, že se někomu líbím a někdo o mně stojí.