norek

Když vložím do autokamery SD kartu, pořád mi to ukazuje: „Vložte paměťovou kartu.“ Co s tím?

Mám problém .Mám kameru do auta.Koupila jsem si do ní SD kartu,když ji vložím, tak mi to furt ukazuje -vlozte paměťovou kartu.-.Co s tím?.asi s tím přastim o zem.Nikdy se mi to nestalo, ať ji dávám do foťáku nebo tabletu.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Naprosto přesně? Asi TAK, možná o trochu víc mikrometrů. Nebo méně! ;) :D :D

Jestli ti kamera nebere kartu, může to mít mnoho příčin. Např. >

  1. Není naformátovaná
  2. Je naformátovná NESPRÁVNÝM typem systém souborů
  3. Její kapacita je větší, než kamera připouští.
  4. Vkládáš ji tam BLBĚ…
  5. Atd. atd., zejména mikrometrů je třeba se bát, hned po nanometrech. ;) :D :D

Další odpovědi
Ušel ventil

Napřed ji vlož do mobilu a až potom do kamery , osvědčený způsob formátování .

orestez

SD je zničená. Pokud máte redukci pro vložení do PC, Windows vás vyzve po vložení SD do USB ke kontrole a opravě (Chkdsk). Tyto paměťové karty by měly být formátovány ve fotoaparátech, přístrojích které je potřebují. Ale neformátujte je nikdy v PC. Jednak se přepisem ničí, druhak ji už žádný přístroj nepřečte.

Je-li chyba v SD kartě, zjistíte to po vložení do PC, že kontrolka LED signalizující čtení z disku neustále svítí. Přerušovaně ve frekvenci čtení, ale toto nikdy neskončí, až do vytažení SD z USB.

Petr1491

Váš problém bude určitě v tom, že daná kamera nepodporuje velikost vaší SD karty. Testoval jsem několik kamer a některé spolupracují do max. 32 GB. Pokud jsem tam dal vyšší kapacitu, jakobych nic neudělal… To bude, dle mého, váš případ.