zjentek

Jak rozumné vám přijde zatáhnout cihlovou zeď omítkou, aby se posléze zde mohla umístit tapeta s motivem cihlové stěny?

Odpovědi
paul1

Proč ne? Tapeta je asi hygieničtější a lépe se udržuje.

elkon

To je otázka šikovnosti. Já bych použil kvalitní cihly, které bych vyspároval. Proč dělat umělinu, když to může být originál. Něco podobného už jsem dělal.

Natalya9

Hello,

I am Natalya Merkulova from Kyiv Ukraine. I urgently seek your
service to represent and guild me in investing. All I want is an honest and reliable person who can be my partner in your country.
Please email me on natalyamerkulova9@gmail.com for more details.

Best Regards.

Natalya Merkulova