dust8

Jak rozměrově velký stůl je doporučován pro složení 2000 kousků puzzlí? Bude ten můj dostačovat?

Mám nyní stůl, který se dá při rozloženém stavu dostat až na š=148 cm, v=112 cm. Na stole mám vysypáno asi půlku
balení čili cca 1000 puzzlí a přitom to zabýrá rozložené 3/4 stolu. Budu vůbec schopen to na tom složit, nebo potřebuju ještě větší stůl?

Rozměry puzzlí dle krabice jsou š=96cm, v=68cm.

Nejlepší odpověď
Dochy

To záleží jak si to zorganizuješ. Minimum je asi tak 96×68 😉

Další odpovědi
Drap

2000 kousků, složených, mívá zpravidla cca 100 × 70 cm. Kolik potřebuješ místa okolo, víš nejlépe sám.

ivzez

Na sládání puzzle je výhodnější prkno (pokud můžete
na nějakou dobu uvolnit např. rýsovací prkno), jež lze
při skládání položit i na menší stůl, na postel apod.

Puzzle o 2.000 kousků nesložíte hned a blokovat několik
dnů až týdnů stůl by asi nebylo moc dobré.