Doomik

Jak říct rodičům i okolí o své orientaci??????

sexualní

Nejlepší odpověď
bolak

Zkus to takhle: „Mami, líběj se ti chlapi?“ ona řekne že jo, a pak ty na to: „No vidiš, a tys říkala že nemáme nic společnýho.“

Na tátu mě nech ještě přemejšlet.
Doplňuji:
Alesh: a pak se zjistilo že má vohryzek a bylo to…

Další odpovědi
aramah

Pokud jsi plnoletý tak nevím proč to zdělovat,prostě příjdu na oběd s přítelem.
No, nevím kteří rodiče vyhodí své dítě, a když vyhodí víš na čem jsi.
Ještě dlouho potrvá než to někteří zkousnou ale to je zase problém těch druhých ne?
Jsou horší věci na světě........

Alesh

Já to nijak neříkal, prostě jsem jednoho dne přivedl holku a bylo to.

manon

Já myslím, že přímo. Krátké sdělení, stačí dvě slova, když nepočítám oslovení. Všichni, kteří to hned nestráví, se budou ptát a pak stačí odpovídat.

Pokud by to ovšem mělo někoho porazit, tak pak raději dlouhodoběji a pomalu nechávat někde náznaky, aby měli možnost si na tu myšlenku – pokud se jedná o nevětšinovou orientaci – zvyknout – aby na ni přišli sami.

Lakeysha

Těžko poradit, ráda bych, ale každej rodič je jinej, každej může reagovat diametrálně odlišně. Asi bych to fakt řekla ale první mamince, ty to určitě zvládaj snáz většinou. Ženský jsou vůči tomuhle tématu rozumnější. Chlapi si to z nějakýho záhadnýho důvodu trochu moc berou. A když pak dáš mamince nějakej čas, aby to rozdejchala ona, třeba ti pak s tátou pomůže. Držim palce.