Rokio

Jak říct mámě, že nechci chodit k psychiatrovi, ale chci si uzavřít pojištění odpovědnosti a nést za sebe odpovědnost?

Nechci se spoléhat na nějaké bonbóny, ale chci se postavit své nemoci čelem a nést sám odpovědnost za skutky, které bych provedl bez léčby.

Zároveň si chci založit pojistku na blbost. Pokud něco provedu, škody na majetku a případné odškodné oběti zaplatí pojišťovna.

Mně by sice hrozil trest (vězení, podmínka, obecně prospěšné práce atd.), ale to lze vyřešít tím, že:

  1. trestný čin spáchám neúmyslně
  2. svého skutku upřímně lituji
  3. zaplatím odškodné (to udělá pojišťovna)

Pokud tohle udělám, tak se na mě hledí jako na bezúhonného a nebude mi hrozit basa. Tohle mi řekl jeden kriminalista před pár lety.

Takhle bych nemusel brát prášky a zároveň bych se vyhl trestní odpovědnosti, pokud mé odmítání léčby mělo za následek kriminální činnost.

Odpovědi
Kelt

Tady je z tvých otázek většině lidí jasné, že nejsi jako ostatní, tedy normální. I když rozšíříme limity pro chápání, kdo je normální a jak se to projevuje.
A když se to jeví většině lidí tady, tak to tvoje máme musí pozorovat sto krát častěji, protože tě vidí, pozoruje tě a zná tě od mala. Poslechni ji a chod k tomu psychiatrovi a dej na jeho rady. Tady nejde o nějaké bonbony. Pokud tomu nevěříš, tak ti nepomohou ani drahé léky, a pokud tomu věříš, tak tě vyléčí i obyčejná voda – Placebo efekt.

Filip84

Přesně tady ten post jednoznačně dokazuje, že se bez odborné psychiatrické péče, a tedy i medikace, neobejdeš.

Zase jedeš Velkou pardubickou na kulhavém oslu? Myslíš si, že ten soudce, co Tě jednou, případně, bude soudit, je blbec úplný a komplexní? Z 99% není a nařídí Ti ústavní léčbu.

Tak nešpekuluj, nekušni, nekveruluj, nepletichař, vytiskni tento post a jdi s ním, zítra, za psychiatrem, ať Ti upraví medikaci, protože nezabírá.

Dochy

Nesmysl. Psychiatr není od toho aby zamazával tvé tretsné činy. On je od toho, aby v rámci možností léčil, nebo alespoň pomáhal zmírňovat problém, či pomáhal zpomalovat postupné zhoršování projevů nemoci. A pojišťovna Tě pravděpodobně nepojistí, nebo jen hodně draze, pokud její pomocí budeš chtít řešit tyto potíže.

„Trestný čin spáchám neúmyslně“ … ehm a komu tím pomůžeš? Pokud někdo dojde k úrazu, myslíš, že ho nějak extra potěší, že tys to neudělal úmyslně?
„Svého skutku lituji“ – a to má být jako účinná lítost, když dopředu víš, že problém může nastat a jediné co s tím uděláš je, že se připravíš na to, jak toho budeš litovat?

zjentek

😂🤣😂🤣😂🤣

led

Pokiaľ si vedome pripravujete pôdu pre páchanie nezákonnej činnosti
viď: "to lze vyřešít tím, že:

  1. trestný čin spáchám neúmyslně
  2. svého skutku upřímně lituji
  3. zaplatím odškodné (to udělá pojišťovna)"

ide o vedomé pripravovanie trestného činu, čim sa ruší platnosť bodu 1 „trestný čin spáchám neúmyslně“ Veľkého plánu Adepta na zločinca Rokia…

Je tento váš Veľký Plán… prejavom slabomyseľnosti, alebo zrkadlom zločineckej prešibanosti, či straty schopnosti logického myslenia následkom liečby?Jednoducho: celý výplod a úvaha v tejto otázke je prejavom „ľudskej blbosti“.