Kraken80

Jak resit nesmyslny list vlastnictvi na katastru?

Zdedila jsem 1/8 nejake louky. Pohledem na katastr jsem zjistil ze zbytek 3/8 je psan na meho pradedecka ktery umrel v roce 1988 a 4/8 na jeho sestru, ktera umrela bezdetna v roce 1961. Jak to mam resit?

Odpovědi
elkon

Zkuste se domluvit s notářem.

_Bůh_

S notářem vyřešte dědictví, buďto to připadne Vám, nebo někomu, kdo je příbuzensky blíž, v souladu s pravidly obsaženými v občanském zákoníku.

Drap

Obnovit dědická řízení a podíly převést na někoho žijícího a existujícího.

Hlada

Dejte na katastr požadavek, aby byl list vlastnictví dán do souladu se skutečností.