Jak reflektovat první polovinu tohoto roku?

První polovina roku (tedy do června) byla ve znamení spoustu vlivných událostí, které plnily média. Koronavirus, Black lives matter, spory o sochu Koněva nebo znovu napjaté vztahy s Čínou kvůli Tchajwanu.

Která z těchto událostí byla nebo je nejvýraznější v rámci Česka a napadá vás jiná, která byla také předmětem diskuzí?

Odpovědi
ElonMusk

Jiná možnost, která mě napadla.

Všechny uvedené možnosti mi připadají jako nafouknuté bubliny. Korona je oproti chřipce nebo spalničkám nicka, demonstrace proti rasismu a sochy v zásadě nikoho nezajímají, a výhružky ČLR jsou na denním pořádku. Kdyby lidi nečetli zprávy, tak se o tom ani nedozví.
Reálně život některých zasáhla velká voda. Na náš středoevropský prostor mohou mít také vliv volby prezidenta v Polsku (výhra primátora by posílila pozici primátora pražského, vzhledem k jejich spolupráci).

dudu

Koronovirová epidemie