jirka F

Jak reagujete, když vás někdo na veřejnosti obejme jako projev díku či radosti?

obrázek je ilustrační.

Jak reagujete když vás někdo na veřejnosti obejme(jako vděk díku)?

Odpovědi
Malvína

a)potěší mně to

Odpověď B u sebe konkrétně vylučuji, neboť z 99% mě jako vyjádření vděku obejme někdo známý. Tím, že někomu zachráním život nebo nějak razantně pomůžu, beru v pořádku. Dovedu si představit, že se tím dotyčnému uleví, vyjádří tak svůj vděk lépe než slovy.

zjentek

c) nevadí mně to je to ok

…Ale zeptám se, jestli měl v poslední době koronavirus anebo přímo kovídka devatenáctku!

Kryšpín

d) jiná odpověď

Hlídám si peněženku

quentos

d) jiná odpověď

Už zase děláš ankety plné chyb, které budou ostatní bít do očí? Nelze než zvolit „jinou odpověď“, protože ta je jako jediná možnost bez chyby.

Rokio

c) nevadí mně to je to ok

Je to v pořádku, pokud to není zapáchající bezdomovec.