D-ja

Jak prosím psát nové smajlíky na FACEBOOKU? např. malý bílý obdelníček se srdíčkem uvnitř, nebo kytička apod.

Možná že je někdo z vás používá, vypadají úplně jako ty nejzákladnější
Doplňuji:
Děkuji za odkaz…tím že to zkopíruju tak je mám, škoda že nejsou normálně na fb k použití

Nejlepší odpověď
Stribrs

Třeba takovýhle?

http://www.symbols-n-emoticons.com/p/fa­cebook-emoticons-list.html

Další odpovědi
hayleyy

To srdíčko je teď po aktualizaci ve statusech a komentářích (zprávách ne) jako normální „<3“ a ty další smajlíci jsou v aplikaci Messenger a nebo prostě na FB v mobilu.