karbo

Jak na smajlíky?

I když se považuji za pokročilého,zkrátka poradí někdo jak na facebooku při psaní zpráv vložit smajlíka,když nikde není žádný k vložení?Děkuji.

Nejlepší odpověď
auluk

:) :( :o :D :P 8) to tam jenom napíšete a odešlete nic víc je jich o mnohem víc ale musíte hledat na seznam napište smajlíci na fb a hned se vám to zobrazí
jinak http://www.fa­cebooksmajlici­.cz/

Další odpovědi
AnnieAnnie

Je spousty stránek, které ukazují různé smajlíky a jak se dělají. Najdete na nich at už obyčejného :) tak také různé zábavné smajlíky. Znak toho smajlíka např. :) :( <3 :* napíšete mezi, nebo za textem a dáte odeslat(enter).