Elaela

Jak propojit kuchyň a vestavěnou troubu – potažmo indukční desku?

Dobrý den, prosím o znaleckou odpověď.
Chceme si koupit kuchyňskou linku ( nikoli udělat na míru ), a pochopitelně si do ní koupit i spotřebiče.
Jak to prosím funguje?

  1. Všechny kuchyňské linky mají „díru“ takovou, že lze do nich zabudovat jakoukoli vestavěnou troubu? Nemyslím od 60 cm do 80 cm, ale když třeba filtruji na Heureka , tak se mi nabízí kolem 60 cm více možností jen v milimetrech rozdílné.

Musí být ta kuchyň přesně na míru té trouby, nebo ty kuchyně mají nějakou univerzální „díru“ a o milimetry nejde? – viz.: http://prntscr.com/…Pq7

  1. Chci si koupit i varnou desku. To se až následně vyřeže velikost „díry“, nebo je pevně daný rozměr už vyřezané „díry“ a tak si musím vybrat dle „díry“ v dané kuchyňské lince?

Omlouvám se, ale zdravotní omezení mi neumožňuje navštívit fyzicky kamenný obchod a zjistit to.

Děkuji

Odpovědi
Dochy

Má zkušenost – trouby jsou obvykle standardizovány na 60cm skříňku. Máme IKEA kuchyni a nyní jsem troubu vyměnil za ETA. Téměř bez potíží, jen bylo třeba posunout o milimetr lyže, na kterých trouba sedí. Dopředu ale musíš vědět, která skříňka má být na troubu a podle toho ji koupit (dvířka, příslušenství)

Na varnou desku se pracovní deska vyřízne na míru.