zjentek

Jak prokázat EU, že nás občany bývalého východního bloku zradila a podle okradla o majetek podobně jako dříve komunista?

Myslím tím prokázat jinak, než vidlemi do břicha. Protože to, čeho se představitelé EU (Fiala a spol) dopouštějí restrikcemi proti kovidu a podporou UA, není nic jiného, než sprostá krádež z peněženky důvěřivého, jinak do té doby spokojeného omezence (dříve Východ) právě v době, kdy si začínal tzv. rovnat krovky po létech utrpení a odříkání v ekonomické nesvobodě, rovnáním ztratil obezřetnost a těšil se, že nyní i jemu na rameno sedá pověstná muška štěstí v podobě způsobu života, který doposud znal jen z TV obrazovky v podobě amerických seriálů typu Merlose Place či Beverly Hills 90210. Inu, obesrala ho🤢.
Jak tedy „fialovým“ prokázat vinu, aby mohli být potrestáni, než bude příliš pozdě? Chápejte, že i Hitlera zbožňovali, když národu předkládal své osobní vize, představy, sny a tužby, která až mnohem později ukázaly svou „tvář“. Kvůli ukrajinské vládě P. Fialy a konkrétně podpoře JEHO LIDU, coby Šech šíleně trpím již dnes a to zejména kvůli NEKONEČNĚ SE ZVYŠUJÍCÍ ceně základních potravin, paliva a nutných energií. NESMÍRNĚ TÍM TRPÍM A VŮBEC NETUŠÍM, jak s tím dále pracovat! (!!!) A přes to vše čtu v ulicích slogany typu: Children in Ukraine urgently need your help, (🤦‍♂️), což se při mé ekonomicky-existenční situaci českého občana (BÝVALÝ VÝCHODNÍ BLOK BOŽE, kolik je Fialovi že to nechápe) doslova štítím přeložit do rodného jazyka a porozumět tomu. Z ČEHO??? Hodlá mně snad Fiala přispět cca á 200 (!!!!!) na škrob, olej a mouku?

(Aby bylo současné smýšlení prostých českých občanů (jako jsem já) lépe pochopitelné i pro absolutní vládní zabedněnce a rozežrance, uvádím demonstrativně osobní apel: „Prosím, přestaňte se na nás prostých dopouštět ekonomické genocidy, nebo mne donutíte se bránit. K tomu mi dopomáhej Bůh a zastání v Ústavě této země. Toto není výhružka, nýbrž konstatování faktu. Nežertuji, hájím práva. Děkuji.“)

Vyjádřil by se prostý občan jinak? Kam až to zašlo? Zachrání nás „strmý pád“ ceny paliva až o dvě koruny? Jak tohle může skončit? A který státní zdroj nám nahradí ztráty vzniklé touto podlou nadnárodní krádeží, která bez ustání současně probíhá?? Co na to Jan Tleskač nyní?

Odpovědi
Drap

Ty si snad myslíš, že někdo chce abys něco takového dokazoval? Oni moc dobře vědí, čeho se dopustili. Díky tomu jak jim to vynáší je jim to jedno. A kdo ti to nahradí? Samozřejmě nikdo. Státní majetek v podstatě žádný neni. Jediný majetek který tady ještě je, je majetek fyzických osob. Lze předpokládat, že teď bude zájem i o něj. Důchodci mají domeček, který si postavili, celý život zvelebovali, podařilo se jim splatit dluhy. Jak na ně? Je to snadné. Zdražíme nutné platby energie a podobně že někteří pokud budou mít kam jít prodají sami, někteří nebudou moci. Nezaplatí energie a víme jak na dlužníky. Exekutor a nemovitost, i drobné pozemky si může levně koupit strejda z Německa, Holandska, či jiné země EU. Zbyde tady jen levná pracovní síla, která bude ráda že se jí podaří vydělat krajíc chleba pro děti na večeři.

Pepa25

Panebože, to je zase blábol bez hlavy a paty … I malé dítě ví, co je to krádež …

zjentek

Drape, hm, takže já už jsem docela rozhodnutý. Uvidíme jak se budou tvářit, až se jim do očí podívá zjentek. A že si umí najít cestu, když chce…😠