Tonek

Jak probíhá zprostředkování registrace vozidla?

Dobrý den, mohl bych se prosím zeptat, pokud jsem u nového vozidla využil služby, ze auto za mě zaregistrují, že mám potom na předání přivést jen ověřenou moc, tak budu odjížděl už s SPZ a doklady mi pošlou dodatečné? Ptám se skrz pořízení dálniční známky, jak se případně kupuje na prevozovou značku? Děkuji za postřehy.

Nejlepší odpověď
Drap

To je snadné. Dálniční známka je vázána na značku. Na přepravní značku si koupíš známku na deset dní, a až budeš mít svou značku, tak si koupíš novou na jak dlouho budeš chtít.

Další odpovědi
quizzi

Jestliže prodejce za vás zaregistruje auto, tak z autosalonu budete odjíždět již s přidělenými RZ (SPZ). Plnou moc musíte donést ještě před vyzvednutím auta, aby vůbec mohli provést registraci. A doklady k vozu (TP) vám rovněž předají.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tonek

Do salonu to mám 250 km, plnou moc budu předávat při převzetí vozidla, vše mi potom pošlou kuryrem. 10 dni budu jezdit s převozni značkou. Ověřeno u vedoucího prodeje.