Kodetka

Jak probíhá vzetí do vazby či nástup do výkonu trestu?

Jak probiha rozhodnuti, ze cloveka vezmou do vazby ci vezeni? Prijde nejdřív dopis, kde bude stát, ze se ma dostavit? A muze soud prehodnotit rozhodnutí? Dostal jsem od soudu podminku a ted dalsi dopis. Nechapu, co v nem muze byt. Podminku jsem neporusil.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ten dopis od soudu může být vyčíslení nákladů řízení, které máš zaplatit.

Další odpovědi
Drap

Pokud je rozhodnuto o vyšetřovací vazbě, tak si tě většinou odvedou hned. Dopis si přečti, a budeš vědět hned, co po tobě chtějí,