Aquamen

Jak připojit tento monitor přes HDMI?

https://www.al­za.cz/27-msi-g27c5-e2-d7602787.htm#dis­cussionPosts tento monitor mi nejde spustit přes HDMI ale pouze přes Displey port

Nejlepší odpověď
cochee

Možnosti: 1. vadný HDMI výstup z PC → vyzkoušet jiný monitor. 2. Vadný HDMI kabel → vyzkoušet jiný kabel. 3. Nějaká chyba v detekci příchozího HDMI signálu monitorem → vyzkoušet druhý HDMI vstup monitoru (má dva), nepomůže-li, zkusit v obslužném menu monitoru přepnout ručně na (správný) HDMI vstup. 4. Výstupní parametry videosignálu z PC mimo rozsah monitoru → připojit k PC jiný monitor a změnit rozlišení a/nebo zobrazovací frekvenci tak, aby byla v pracovním rozsahu nového monitoru, pak odpojit starý monitor a připojit nový.

Další odpovědi
elkon

Tak ti třeba nefunguje HDMI výstup na počítači. Pokud používáš kabel dodaný s monitorem.

INRI

Podle mě je to v kabelu nebo vadné zásuvce