jak přihlasit nepojizdné auto

musi se udělat oprava popřípadě výměna motoru

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Přihlásit ano, ale nějak dostat na stk, kde se udělá evidenční kontrola. Poté normálně přihlásit, ale pokud je nepojízdné a nemá stk, tak vám nedají značky-uloží je do depozitu a vydají je až po provedené stk.

Další odpovědi
cukrar

je potřebné si ujasnit názvy. Přihlásit myslíte asi změnu majitela na Vás. Pokud je uvedeno v techničáku „odhlášeno, převedeno na“: Vás. tak musíte nějak vozidlo dostat na evidenčku a tam ho nechat zkontrolovat, pak dohlásit změnu majitele. Podle časového harmonogramu oprav buřd deponovat značky, čekat na opravu, atd. Nebo nedohlásit udělat výměnu motoru, a pak na evidenčku, pak na registr, atd…
je mnoho možností co dříva a co pak. několik alternativ.