Avatar uživatele
Fakes147852

Jak přesvědčit učitele, aby mi nedal pětku za zapomenuté vybavení na tělocvik?

Jsem na intru a zapomněl jsem si tělocvik v neděli doma a zítra je tělocvik, a když si někdo zapomene tělocvik, tak dostane pět.

Zajímavá 0 před 753 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Přesvědčíš ho například vhodně zvoleným boxovým úderem, nebo hodem do dálky granátem, směrem kde má jeho byt či domek okna. Za zapomenuté pomůcky má být být tak maximálně poznánka, případně NEKLASIFIKOVÁN.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud jsou takto zavedená pravidla, tak je to jasné. Buď si vybavení obstaráš, nebo půjčíš. Pokud to nezvládneš, tak neni o čem přesvědčovat učitele, a máš za 5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Cvič ve slipech nebo trenírkách. Nevím co nosíš

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

  1. Upřímnost: Buď k učiteli upřímný a přiznej mu co nejdříve, že sis zapomněl věci na tělocvik. Vysvětli mu situaci a ukaž mu, že sis zapomenutí uvědomil a cítíš se kvůli tomu špatně.
  2. Zodpovědnost: Ukaž, že jsi zodpovědný a víš, že by ses na to měl příště lépe pamatovat. Požádej učitele, jestli by sis mohl půjčit nějaké vybavení na tuto hodinu, nebo jestli existuje nějaká alternativa.
  3. Náhradní řešení: Pokus se vyřešit problém tím, že navrhneš náhradní řešení. Třeba si můžeš vybavení půjčit od kamaráda nebo jít něco koupit do místního obchodu.
  4. Slíbí zlepšení: Děkuji učiteli za pochopení a slib, že se to víckrát nestane.
  5. Pozitivní přístup: I když jsi ve stresové situaci, buď k učiteli respektfulní a pozitivní. To může pomoct tomu, aby byl vstřícnější.

Pamatuj, že učitele nemusíš přesvědčit, aby ti nedal pětku. Můžeš ho ale požádat o pochopení a nabídnout řešení. Je také možné, že ti učitel i tak dá pětku, ale alespoň jsi udělal, co bylo ve tvých silách k tomu, aby ses vyhnul trestu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Fakes147852

@df nenosím spodní prádlo

Avatar uživatele
df

Proč ne? Ty jsi nějaký divný

Avatar uživatele
elkon

Zase nějaký Troll.

Avatar uživatele
Fakes147852

Proč si to myslíte? Řekněte mi jeden důvod proč to je troll?

Avatar uživatele
elkon

Než jsi předělal nadpis, tak to nedávalo smysl. Zapomenout tělocvik doma je hovadina.

Avatar uživatele
Fakes147852

Já ho nepředal

Avatar uživatele
Fakes147852

*nepřepsal

Nový příspěvek