Týnka3

Jak přestat být protivná?

Nejlepší odpověď
Alesh

Stav se, ti dám na prdel a ono tě to na chvíli přejde. 🙂 Jinak je to tím, že máš v sobě něco „zadrženého“, nějaký negativní pocit, chce to uvolnit, pomáhá sport nebo sex, domácí práce, či nějaká jiná fyzická či psychická činnost.

Další odpovědi
marci1

Nevím kolik máš let, ale je hezké, že se chceš změnit. Začni se chovat k ostatním tak, jak bys chtěla, aby se oni chovali k Tobě. Jinak asi nebudeš mít kamarády, protože protivné lidi nemá nikdo rád. Tak to rychle naprav a polepši se ! 🙂

Elk

Všechny starosti vyřeší láska – zamiluj se, máš li do koho.

klumprt

Zkusit se víc usmívat. Oni pak budou příjemnější i ostatní a to zpětně bude působit dobře na protivu. Takový kouzelný kruh. Samozřejmě, každého vždycky pozdravit a lidem za cokoli poděkovat. Já třeba řeknu „děkuju“ i pokladní v Bille, která mi vrací drobné.
Tady nejde ani o výraz vděčnosti, ale o to, že mezi námi je vše v pořádku a já ze setkání s pokladní odcházím spokojen. Podobně když někomu řekneš „Dobrý den“ tak je jasné, že si upřímně nepřeješ, aby měl dobrý den, ale spíš o to, že ho bereš na vědomí a chováš k němu aspoň základní úctu. A když to všecko doprovodíš lehkým úsměvem, tak to bude stoprocentně fungovat tak, že lidi budou milejší a to bude mít zpětně pozitivní vliv na tebe a tvou přívětivost.

STUDENTKAEVA

http://www.ma­rianne.cz/tema-marianne/vzta­hy/proc-jsme-vsichni-tak-protivni
http://www.om­lazeni.cz/pro­tivnost-pocity-smutku-113-123871-0.html
http://www.mo­jestarosti.cz/po­radna/zena/in­timne/nalady-a-nesnestitelna-protivnost-behem-menstruace-je-to-bezne.html
Já se věčinou vyřvu nebo jdu do sklepa, nahoře máš nějaký články z netu doufám že tě třetí možnost neurazí ale třeba se ti šikne..Jo a kdesi jsem četla že všechny ženský jsme protivný takže :D (chlapy si to občas zaslouží :D)
Doufám že se nikdo neurazíte! :)

postcd

a netrápí tě něco? nejsi z něčeho „na nervy“? to by mohlo taky přispívat k tomu že jsi podrážděná, protivná.. zamysli se co tě k té protivnosti dovádí a to pak můžeš řešit dál

bolak

Nejdůležitější je zjistit čím si protivná, a pak se s tím dá pracovat :)

Jsou na to 2 metody, metoda Bádání a metoda Přímá. Já používám tu druhou, která spočívá v tom že ve chvíli kdy vidím že jsem dotyčnému asi něco způsobil, podívám se mu do očí a řeknu „NĚČÍM TĚ SERU, VIĎ?“ a on mi to většinou hned poví, a tu bych tobě nedoporučil. Spíš pozoruj, zkoumej, a až nastane ta podivná chvíle, přehraj si v hlavě, co se vlastně stalo.