Avatar uživatele
Palpatine

Jak být milejší na lidi?

Jak být milejší na lidi a nebýt stále toxický a podrážděný? V poslední době jsem protivný snad na všechny. Na nejlepší přátele, rodinu i sám na sebe. Až se sám ze sebe divím. Nevím čím to je, ale věkem určitě ne, protože do důchodu mám sakra daleko.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1 před 1743 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Musíš začít sám od sebe. Já vím, jsou stresy pracovní i jiného druhu, takže je to těžké. Spokojený a vyrovnaný člověk je milejší i na jiné. Občas pozdravit, zaplést třeba i blbý hovor o počasí. Hodit do placu vtípek, malinko polichotit i krávě blbé a za rohem se uchechtnout. To se mi to kecá, když jsem se to učil hodně let…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Univerzální návod neexistuje. Každý jsme, zaplať bůh, jiný a každý chceme, či očekáváme něco jiného.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Pokud jsi v pubertě, tak je to úplně normální stav a máš šanci se z toho časem dostat. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dobré rady, jak se stát milým a milejším: 🙂
https://www.wi­kihow.cz/Jak-b%C3%BDt-mil%C3%BD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Chovat se přirozeně, mimo úsměvu a pozdravu je dobré projevit i zájem o dotyčnou osobu, zeptat se jak se má, či má nějaké problémy, se kterými by se jí dalo pomoci …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nefetuj a nebudeš toxickej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek