klob1

Jak přepočítám litr barvy na kg?

u ředidla vím,že je z něčeho na něco 0,7
Doplňuji:
Nemohu vážit,když nemám jak,já to potřebuji,aby se vědělo kvůli poměru jde mi o Palisandr od Luxolu.Před nákupem někde je uvedeno v Kg a někde v Litrech.

Nejlepší odpověď
ponovotny

u „litrů“ různé barvy bude hmotnost rozdílná. Bezpečně to zjistíte vážením
Doplňuji:
zvláště u mořidla bude váha litru blízká kg. Ředění také nemusí být zcela přesné a tak si myslím, že když budete litr považovat za kg, tak nic nepokazíte. Co je důležité, abyste si naředila množství na celý nátěr, abyste neměla půlku natřenou jinak naředěným mořidlem než druhou, čímž by mohla vniknout rozdílně sytá barva.

Další odpovědi
arygnoc

„u ředidla vím,že je z něčeho na něco 0,7“

héééézkýýýýýýýý!

to použijem.

:))

Reezo

postav tu barvu na váhu a pak odečti kýbl nebo nádobu v které je barva…