adydy

Jak přemluvit babičku, aby mě pustila na noc ke kamarádce?

Odpovědi
jsemjá

Poslechni babičku a buď ráda, že ji máš.

da ny

Pochopit babičku, její důvody. Přestaň na ni naléhat,
nepřidělávej jí starosti a stres. Buď doma.

Gonfaloniér

Poslouchej babičku!
Nebo si osvoj přesvědčovací schopnosti. Chápej rozdíl mezi vyjednáváním a argumentací. ;)
Když máš ty správné argumenty, tak máš vždycky pravdu. Ale nesmíš se na to dívat (jen) ze svého pohledu, ale ze strany druhých.

elkon

Asi k tomu má důvod, tak ji nezlob.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pizza cz

Nevím proč tady všichni píšete ať poslouchá babičku. Myslim že se ptala na to jak ji přemluvit aby mohla ke kamarádce jít spát, ne na to jestli má poslouchat babičku.

Zkus ji poprosit, nebo to za něco vyměnit třeba že budeš týden uklízet dům nebo cokoli jiného. Taky se jí zeptej proč by si tam nemohla spát.

Mc Merkurion

…protože babička, na rozdíl od vás dvou, je dospělá a nese za ní zodpovědnost …