MonkeyKing

Jak poznám, že herec přehrává?

Nevím, nevím co to znamená, jak to poznám?
Je přehrávání brilantní herecké výkony v Ordinaci?

Odpovědi
marci1

Herci prostě vyjadřují své emoce mnohem silněji, než je pro danou situaci přiměřené, jejich hraní je přehnané, nepřirozené. 🙂

Dochy

To není otázka „jak poznám“… Když to poznáš, pak přehrává 😉

nyjono

Přehrávání se odehrává spíše na divadelních prknech.
Když porovnáš herecký výstup v divadle a TV nebo kině, kde se více blíží přirozenosti, poznáš to sám.

Šidlo

že všetko robí a hovorí príliš, neprirodzene, tak, ako by sa v skutočnom živote človek nechoval

príliš kričí, v reálnom živote by jeho postava asi tak nekričala, príliš plače, afektuje, robí prehnané gestá

Cenobita

Někdy je přehrávání žádoucí, například v komediích, je to legrační a komické (aktivní komika). V dílech s vážnějším obsahem je to pak nežádoucí a působí to někdy trapně, bohužel herec je jen interpret vůle režiséra, takže někdy za to ubohý herec nemůže.

Herec vždy přehrává, když divák zjistí, že je to nepřirozené a nebo směšné.

Mc Merkurion

„brilantní herecké výkony v Ordinaci“ >>> fór dne …