Jak poznám že stahuju film, kterej jede jen na počítačí/notebooku?

Často se mi stává,že si na ulož to. cz stáhnu film, kterej mi nejde spustit v televizi v dvd, ale na notebooku nebo na počítači jede, ale v TV ne, nevíte jak to poznám, když se chci stáhnout film kterej jede i v tv, není pro to nějaké označení?

Nejlepší odpověď
anonym

Obecně řečeno to nepoznáš (pokud to neuvede ten, kdo soubor uploadoval).
Po stažení se ale můžeš kouknout (podstatné je, jaké kodeky podporuje tvůj DVD přehrávač) a např. pomocí FormatFactory případně soubor zkonvertovat (ke stažení http://format-factory.en.sof­tonic.com/ ).

Další odpovědi
arygnoc

čo tak kúpiť originál dvd?

tam je istota spustenia i v tv.
a nie je to kradnuté.

iceT

Z toho si nic nedělej,víš kolik takových souborů jsem si už stáhla?Na pc nebo ntb mi jede všechno,na dvd se nespustí jen malé procento a vyjímečně ani na ps3 a ten přehraje skoro všechno.

Mc Merkurion

tak si všimni,kterej formát ti to přehrává,a vtom stahuj,většinou tv brala .avi…