Avatar uživatele
Giorgina

Jak poznám, jestli je to infarkt a kdy volat doktora?

Už před 2 dny jsem měla píchají na levém prsu ani nadechnout jsem se nemohla.a trnula mi levá ruka. Tetka už asi 2 hodiny mě picha stále na stejném místě. Když se chci pořádně nadechnout tak to úplně bodne. Tyden se hodně hádám s manželem.mam jit raději do nemocnice.je mi 39 let

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ak si človek myslí, že má infarkt, nech sa nechá okamžite vyšetriť. Je lepšie nechať si vynadať za zbytočný výjazd, než nemohúco ľutovať.
Nepozerajte na svoj vek, ale na svoje zdravotné problémy. Nechajte sa vyšetriť! Už pred 2 dňami ste to mali urobiť.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Že bych opět vybalil své kyvadélko, rozhodil kostičky, nahlédl do křišťálové koule, vobrátil logr…?

Čéče… tohle přeci MUSÍ říct jediné lékař po odborné prohlídce!!! Může to být klidne IM, ale taky problém s TK, nebo jen problém s páteří!!

Takže… moje rada zní ZAJDI K LÉKAŘI! Natočí ti EKG a možná řekne, co to mohlo být, ale třeba taky co to být nemohlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Určitě zajít k doktorovi. I mnozí praktičtí lékaři již dnes mají EKG, kde by náběh na infarkt měli poznat.
IMHO to ale spíš bude něco s páteří, lidově „uskřípnutý nerv“ a pomůže vám masér nebo chiropraktik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Laici ani lékaři Vám v internetu nemohou říci, oč jde.
K lékaři jste měla jít už před dvěma dny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek