Katusa

Jak poznám horní díl pekáče (tzv. husáku) od spodního?

Vypadají úplně stejně, jen jeden je malinko větší a já jsem vždy v rozpacích, který díl je který…stejný problém řeším u římského hrnce. Děkuji

Nejlepší odpověď
Dochy

Ten menší patří nahoru. Vyprskaný tuk a tak podobně pak bude stékat do toho spodního. Když to dáš obráceně, budeš mít pocákanou troubu.

Další odpovědi
anonym

Pamatuj, že vždycky se nahoru dává ten menší.Dej si je na sebe a který zapadne do toho dole, je navrchu.Je to úplně stejné jako s pokličkami, taky nedáváš na hrnec větší pokličku, jen takovou, která zapadne do hrnce.