tencosepta

Jak poznám, esli jsem geyj nebo ne?

Dobrý den, poslední dobou se trošku začínám obávat, že nejsem 100% hetero. Nevzrušují mě ani holky, ani kluci. Strašně se bojím že jsem gay, protože bych nedokázal žít s takovou vadou. Jak mám poznat, esli jsem hetero nebo gay? Nebo si prostě jenom připadám nenormální, bo žiju v přesexualizo­vaném světě?

Nejlepší odpověď
huxa

Nejsi hetero ani homo, neb tě nejvíce vzrušuje prznit češtinu.

Další odpovědi
marci1

Nechápu, že se pořád řeší jen sexualita, přesexualizování, hetero, homo, bi ap.
Nech tomu volný průběh a uvidíš. Když Tě nevzrušují holky ani kluci a jsi rodu mužského ( z Tvého nicku se zdá zdá, že jsi asi spíš chlap ) tak budeš spíš hetero.
🙂
Doplňuji:
Prosím Tě, nemohl by jsi psát česky, nerozumím moc řeči Tvého kmene. 🙂

Alesh

Tak máš v podstatě 4 možnosti: hetero-, homo-, bi- a asexuál.
Z tvého popisu to vypadá spíš na asexualitu, ale dost záleží kolik ti je. Jinak, že někdo začíná v se sexem před 15. rokem a někdo až třeba po 18. (myšleno ve smyslu, že se začne sexuálně vzrušovat), je klidně možné.

Nazdar Bazar

Určitě nejsi.

badisko

No pokud by jsi byl Gay tak by te kluci vzrusovali takze.. homoklada nejsi … problem bude asi jinde …nepises jak jsi stary ..ono se to casem uklidni moc to neres …
D a podle toho BO asi zijes v Ostrave nebo tam v tom koute CR …

repetelka

jaká vada? esli si gay, tak je to pro hodně chlapů přednost!

quentos

marci1: no, ono „by jsi“ taky není moc česky ;{)>

marci1

Díky za připomínku. Omlouvám se. Vím, že tento způsob je hyperkorektní. Měla jsem v hlavě ten tvar tazatele „geyj“. 🙂

cochee

pro badisko: tencosepta nemusí být z Ostravska, neboť slovo „bo“ znamená v nářečí Ostravy a okolí „protože.“ Odtud si toto slovo převzali různí vypatloni odjinud z ČR, kteří ví hovno, co je zkozípičepatron­taška a přiřadili mu nesmyslný význam „nebo,“ což může a nemusí být tencoseptaův případ, zde v jeho větě lze slovu přiřadit oba tyto významy.

zjentek

no hlavně nepiš badiskovi, kolik je ti těch let ..bo za tebum přijde z Irska

repetelka

za tebou už asi byl, co?

led

Jedného dňa príde Ona a budete vedieť na čom ste.
Žiadny strach, keď to príde, určite to spoznáte.