Avatar uživatele
anonym

Jak pozná tělo, kdy mám potřebu?

Když vstávám v 5:00 první co jdu udělat je na záchod, pokud vstávám v 7:00 tak v pět nejdu ale první co v sedm odělám, jdu na záchod.
Jak tělo pozná kdy vstávám a kdy chci jít na wc? To je mi záhadou.
Kolikrát spím třeba do desíti a nemusím jít na wc. V deset ale jo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, anonym před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vleže nemusím dlouho a tak často, ale vstoje ano. Asi větší tlak na močák a působení gravitace, a v neposlední řadě kapacita močového měchýře. Ty budeš buď hodně mladý nebo hodně zdravý, protože TV reklamy na léky proti mužským potížím s prostatou se tě evidentně ještě netýkají :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

nějak jsi neuvedl, jestli je to malá, nebo velká potřeba…malá záleží na tom, jak moc jsi toho vypil a kdy…pokud už je to opravdu nutné…tak se prostě vzbudíš a jdeš…a ta velká obvykle tak akutní nebývá, takže si prostě tělo počká, než se mozek „vyspí“, aby mohl vydat signál k odchodu na onu místnost…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Jestli ono to nebude tím, kolik si toho snědl a vypil, než si šel spát. A také v kolik hodin to bylo…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Můj názor je ten: Pokud tvé tělo chce na záchod, ve spánku to nevnímá, proto se ti chce jakmile se probudíš. Je jedno, jestli v 5:00 nebo v 8:00.
Doplňuji:
Chce se ti vždy jen tehdy, až se probudíš. Samotná potřeba močit tě nevzbudí. (trochu zemitě popsáno, ale tak to funguje)

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek