cepice

Jak pozná policie, že mám propadlou měsíční dálniční známku?

Koupil jsem si měsíční dálniční známku, ale nikde není datum pořízení, případně expirace. Tak jak se pozná, že už mi exportovala?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jsou tam na to taková políčka, která se vyštípnou.

Další odpovědi
cukrar

musí mít na známce dírky, jinak je neplatná

quizzi

Platnost měsíční dálniční známky při prodeji se vyznačuje proštípnutím patřičných kolonek. Pokud dálniční známku kupujete, můžete prodavače požádat o upravení platnosti, například pokud víte, že pojedete po dálnici až za týden a připravujete se na cestu dopředu.

Johnnisek

Na mesicni dalnicni znamce ti oznaci datum od kdy plati. Jakmile projedes mytnou branou tak to pozna…

cukrar

Johnnisek
jak jste na to přišel, že to brána pozná?

Emefej

To by nepoznala ani hvězdná brána. Johnisek plácá nesmysly.