BELA81

Jak pozná člověk, když žije sám a léčí se na epilepsií, že jí ve spánku prodělal a že měl záchvat?

Odpovědi
marci1

To je velmi těžká otázka. Nejlépe by bylo, kdyby epileptik nežil sám. Může se dosti těžce zranit. Může být potlučený, zlomit si ruku, nohu apod. Známá, také epileptička byla sama doma, chtěla se vykoupat a ve vaně se bohužel utopila. ☹