Gemini8

Jak použít dekalko?

Prosím koupila jsem dekalko, potřebuji vyčistit žehličku a konvici. Na krabičce se ale nepíše návod na použití pro žehličky a nerada bych udělala koninu. Poradíte prosím? Děkuji.

Odpovědi
elkon

Citace z webu: „Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Může se rovněž použít do autochladičů, na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod. Balení obsahuje 3 jednotlivé pytlíčky, takže je usnadněno dávkování. Přesné dávkování a postup při použití je srozumitelně popsán na obale“.