Avatar uživatele
jerry72

Jak postupovat? 14 let jsem družce platil opravy domu a materiál, pak mě vyhodila a nemam nic.

druzka me vyuzila, 14 let jsem opravoval dum a platil material, po dokonceni me vyhodila z domu, dnes jsem bezdomovec a bez penez. Na co mam narok?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 1565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

soud

Anketa s jednou odpovědí je nesmyslná.
Pro posouzení je potřeba víc informací. Z jakého titulu jsi do domu investoval? Měli jste uzavřené nějaké smlouvy? Doporučuju nejdřív se obrátit na bezplatnou právní poradnu a zjistit, jaké jsou šance. Nevěř tomu, že to vyřeší soud. Spíš tě právník připraví o další peníze. V zájmu zachování zdraví doporučuju ztrátu odepsat a brát ji jako poučení do dalšího života.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

mam jit k soudu

… holt to je ta móda žít na psí knížku … můžeš jít k soudu, ale otázkou je, co vysoudíš …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

mam jit k soudu

Anketa je nesmyslná. Soudit se nemá cenu, pokud jste předem neuzavřeli smlouvu,. Platil jsi těch 14 let prokazatelně nájem? O co se chceš soudit? To že jsi investoval do nemovitosti ke které nemáš žádné právo je pouze tvoje hloupost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

soud

Jak říká Hlada, tak první běž do nějaké bezplatné (právní) poradny.
Jestli nemáš žádné peníze, tak k soudu snad ani jít nemůžeš. A i kdybys je měl, tak o velké množství peněz stejně příjdeš i kdybys soud vahrál (je to fakt drahé. Lidi se kolikrát soudí o něco v hodnotě pár tisíc korun – třeba max 20 000 kolikrát i o něco za 5 000 Kč a podobně. Ale za celou soudní tahanici OBA zaplatí několik desítek tisíc korun – nevyhraje ani ten, co soud vyhraje = oba tratí, jen ten druhý může mít třeba pocit zadostiučinění).

Soud by podle mě určitě neskončil tak, že by se vaše role prohodily (ty bys dostal dům – který je pravděpodobně její, btw máš pro nás málo informací – a ona by neměla nic). Podle mě by jí možná nařídili uhradit nějakou symbolickou částku jako odškodnění za tobě vzniklou škodu/křivdu. Ale podle mě to nebude o moc větší částka – jestli by vůbec byla větší, než kolik vrazíš do právníků a soudu. A to odškodné bys dostal jen v případě, že bys vyhrál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

soud

Na to je jediná odpověď, že jsi trouba, který vyhodil peníze. Soud je blbost, ale nebyla jiná možnost odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

mam jit k soudu

Klidně k soudu advokát, žaloba, poplatky, soudu předložit veškeré dokumenty a stvrzenky za materiál a opravy a dohodu mezi přítelem a přítelkyní jaké bude vyrovnání v případě rozchodu, neb pokud to jsou výdaje za skočné tak se raději nesoudit..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

soud

Jestli jsi v toum spolužití přemýšlel stejně jako při pokládání této otázky – ankety, tak se nemůžeš divit, že to takhle dopadlo.
Zkus právníka ve městě, kde žiješ, často mají 1.konzultaci zdarma.
Na co máš nárok, to je z tvého popisku těžko vědět.
Máte spolu sepsanou nějakou smlouvu? Jakoukoli. Můžeš dokázat, že jsi platil a co?

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bobek 2

Pokud půjdeš k soudu, tak tě o zbytek tvých peněz oškube tvůj advokát, a bejvalka tě stejně nějak přečurá a za blbce budeš před soudem ty. Ale pokud máš volbu mezi těma dvěma možnostma v anketě, tak ti holt nic jiného než soud nezbývá.

před 1565 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Špatně postavená anketa!!!

Krásná škola: Válka Roseových.

před 1565 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jinak… zažil jsem něco podobnýho. Řídil jsem se radami zkušených… a vykašlal se na to…

před 1565 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek