ABC123

Jak poslat z Polska pohled do Čech?

Pojedu na dovolenou do Polska, tak se chci radši informovat předem.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe poštou !
1, Zakoupíš pohled, napíšeš, vylepíš známku, vhodíš do schránky.
2, Zakoupíš pohled, napíšeš, zaneseš na poštu, zaplatíš.
3, Pošleš pohlednici pomocí netu.

Další odpovědi
anonym

A jak posíláš pohled z Čech? Princip stejný, jen v Polsku musíš nalepit známku příslušné hodnoty.

Michálek1245

Stejně jako u nás, jen tam musíš dát dražší známku. Takže šup na poštu. Já dělal chvíli v práce Wrocław https://www.hit­praca.pl/praca/wro­claw/ a tam jsem občas taky poslal pohled z toho, když jsem jel někam na výlet. A na to jsem využíval aplikaci Pošta Online. Je to v mobilu, platíš kreditkou a stojí to pár korun, protože se to tiskne na centrále někde v Praze a pak se to jen rozesílá po České republice. A hlavně si na pohled dáš svoje vlastní fotky. 😉