mallone

Jak poslat učebnici poštou?

Jak poslat učebnici poštou? (běžny balik apod.) PROSTĚ CO NEJLEVNĚJI ! .. díky

Odpovědi
Nikkol

Zabalit, jít na poštu a říct jim, že to chcete poslat obyčejně..

WeeBear

Pokud její rozměry po zabalení jsou do 35,3 × 16,4 × 2 cm a max. do 1kg, tak to pošli jako obyčejnou zásilku, pokud učebnice přesahuje rozměry či váhu, tak jako obyčejný balík. Při ztrátě za ni ale pošta neodpovídá, nemusíš se dokonce namáhat ani s vyplňováním podacího lístku. S odpovědností pošty je už zásilka dražší.