relux

Jak posílit sval pod bradavkou?

Zdravím, nějakou dobu se věnuju posilování, tedy spíše domácího cvičení. Chci se ale zeptat, jak mám posílit prsní sval, který je pod bradavkou? Na boku prsu uz sval mám, chci posílit jen tu zbylou část. Jak na to? Předem díky za odpověd.

Nejlepší odpověď
Muffz

Prsní sval se skládá ze tří částí – vrchní, střední a spodní. Pokud trénuješ kliky, zpravidla cvičíš střední část, stejně jako při klasickém benchpressu / tlacích s jednoručkama. Cvičení vrchních a spodních prsních svalů je jednoduché, cviky jsou stejné jako u benchpressu, ale s jinak nakloněnou lavicí – pro cvičení vrchní části lavice směřuje nahoru (hlava nahoře), pro spodní část dolů (hlava pod vodorovnou osou pasu).

Další odpovědi
led

Zájdite do fitnes a poraďte sa z odborníkmi. Ten sval pod bradavkou je prsný sval.

Pozor, zlé posiľovanie môže organizmu uškodiť!

aliendrone

Bench press. To je takový "klik na zádech, v rukou činka, kterou zvedáš. Jeden z nejpopulárnějších cviků. Většina metrosexuálů v posilovně na benchi stráví 1/4–1/3 doby. Proč asi? ;) :D :D

MarkettB

Ahoj, taky doporučuji poradit se s odborníky, já třeba chodím posilovat do zone4you a párkrát jsem si zaplatila trénera a teď už cvičím sáma a třebas jednou za půl roku si dám lekci s trenérem, abych věděla na čem jsem :) Jinak na prsa jsou super třeba jen klasický kliky :)