Lukáš Rusek

Jak podat a kde vzít přihlášku na čtyřletý obor SŠ?

Dobrý den, jsem ve 3. ročníku respektive posledním ročníku na středním odborném učilišti a tímto školním rokem, bych měl tuto školu dodělat. Až tuto školu dodělám, tak chci jít na nějakou střední školu s maturitou. Na čtyřletý obor. Na úplně jiný obor. V 9. třídě jsme přihlášky dostali ve škole. Kde si mám opatřit přihlášku teď? Vytisknout z internetu? Zavolat na ZŠ aby mi ji vyplnili s mými známkami z 8. ročníku a prvního pololetí 9. třídy? Jsem nezletilý.

Odpovědi
da ny

Vaše učiliště nemá maturitní obor (dnes běžné)?
V této době je na mnoha školách možné podat přihlášku elektronicky.
Papírové přihlášky na SŠ a VŠ se asi 45 – 50 let prodávají např. v papírnictví.
Všude tam, kde mají i jiné tiskopisy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.