Venda22

Jak a kam podat stížnost na vedoucího pracovníka městského stavebního úřadu Mirovice?

ahoj, kam podat stížnost na vedoucího pracovníka městského stavebního úřadu Mirovice, okr. Písek, nemá odpovídající vzdělání podle stav. zák. § 13a, městský úřad zamítne stížnost, krajský se odvolává k řešení na jeho nadřízené a ministerstvo vnitra – odkáže na kraj a jsme zase v tom kole od začátku – informace o těchto zaměstnancích absolutně nedostupné, všichni od toho dávají ruce pryč a kličkují, jenom aby nemuseli dát přímou odpověď – poraďte – díky

Odpovědi
Kelt

Každý má svého nadřízeného a ten také. Takže když ti někdo z těch nadřízených neodpoví v příslušném termínu, tak za ním osobně zajdi a řekni, že půjdeš za jeho nadřízeným. Ale jestli má dobré výsledky a je dobrý a ty si na něho budeš stěžovat jen proto, že to není pan inženýr, tak se nediv, že se to tak táhne.

elkon

A proč ti vadí jeho vzdělání, jestli dělá dobře svojí práci, tak je to jedno. Vlastně ti do toho nic není. Běžný člověk ani neví, jaké má který úředník vzdělání.