Blecha

Jak počítá automobilka zrychlení ?

Jak počítá automobilka zrychlení z nuly na 100 aby to bylo u všech vozů stejné ( řazení atd .. )
Doplňuji:
No jak automobilky počítají, jaký mají jejich vozy zrychlení z 0 – 100 Km/h, což udávají v technických parametrech. Jde o to, jestli řídí člověk a zkouší nebop jak. jestli to dělá člověk, ta každyý jezdí jinak a tak by to mohlo být ovlivněno řidičem …

Nejlepší odpověď
jiri2105

Posádka dva lidé průměrné hmotnosti, takže ve státech osádka vozu 300 kg a na dálném východě 100 kg :)

Další odpovědi
mojitek

trosku nelogicka otazka…

no doplnit otazku to chtelo.
Testuje se pri max.povolenych otackach s prumernou vahou cloveka v bezvetri xxx krat,pak se to zprumeruje a vyjde jim vysledek

GangstaHelper

Ovlivňeno ridičem to samozřejmě je.

Motor má ideální otáčky, kdy je správně přeřadit nebo podřadit a s těmi při testech pracují. Možná na to mají nějaký automat, mohl by to ale obstarat i zkušený jezdec.

pondělí

nepočítá,testu­je.......