Houslovyklic

Jak pečovat o koženkové boty?

Mohou se krémovat? A impregnovat? Nebo je na to potřeba něco speciálního?

Děkuji…

Odpovědi
anonym

Krémovat i impregnovat se mohou*) – ale je to nesmyslné – co chceš na umělé hmotě naimpregnovat??? Prostě je jen udržuj v čistotě čistou vodou a hadérkou, bez agresivní chemie*).
*) Pozor na organická rozpouštědla, která mohou rozpustit či narušit i tu koženku – a pak je ´po botech´.