Lucka17

Jak ovládnout stydlivost ?

Ahoj, jsem hrozná stydlivka a už mě to začíná hodně štvát. Když mluvím třeba s učitelem/kou tak nevím co mám říkat a celá zrudnu. Existuje něco, jak bych tomu mohla zabránit? Nebo tu stydlivost aspoň trochu usměrnit? Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
anonym

Sepiš si nějaké zajímavé otázky na papír a pár se jich nauč zpaměti. Potom je můžeš použít i do rozhovorů. Když nevíš co říkat o sobě, tak se ptej na věci okolo. Učitel zná učivo a školství obecně a na tom můžeš stavět. Víš co? Až zase jednou zrudneš tak řekni. „Pane učiteli, když já mám někdy potiž se svou stydlivostí. Nevěděl byste jak se s tím dá něco udělat?“ A uvidíš, že rudnutí začne následně ustupovat.

hapiky

Nevaž se-odvaž se

dubraro

Trénovat.

anonym

Musíš bejt svá,z tvého psaní vidím,že jsi chytrá holka,
dupni si sama pro sebe a buď Luckana to máš a jsi statečnátak hlavu vzhůru.