Avatar uživatele
mosoj

Jak ověřujete původ auta při koupi ojetiny v bazaru?

Děláte to vůbec ?
Doplňuji:
Systém registrace v vozidel v OCIS je sice hezký a pojišťovny poskytují solidní slevu na havarijní pojištění na takto označená vozidla, ale mám dojem že tam jsou registrovaná jenom takto označená vozidla.
To znamená když si je tam majitel nechá zaregistrovat a VIN kód nechá vypískovat na skla auta. Což má ale význam jenom při krádeži auta.
Ta ostatní ne . Nebo jsem něco nepostřehl ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4722 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rtepp

http://www.au­tomotomagazin­.eu/auta/45/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Muj syn ted neni doma , ale vim , ze on nekam posilal maily a za poplatek 500 kc mu prislo vse o vozidle. Myslim , ze tam byl i udaj , kolik melo auto najeto pri posledni techn. kontrole – kvuli pretocenym kilometrum … -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manil

Já prověřuji ojetý vozidlo přes Cebii, vždy mi to prověří kvalitně a bez sebemenších komplikací

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
sajtl

manile, taktéž využívám služeb Cebie a vždy mi prověřili auto úplně na klid a hlavně si na tom dali záležet, ne jak ostatní firmy co si hrajou na to, že něco prověřují

před 2859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
legoxm

ano, taky mi cebia se vším vyhověla, prověřila mi vše rychle, pečlivě a prostě pohoda, vůbec se nedá na cebii stěžovat

před 2857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Karolin89

Zkus firmu Cebiu jak tu píše někdo nademnou. Mám s němi dobrou zkušenost. Pokud by si chtěl vědět víc tak dej vědět, rád pomůžu;)

před 2957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
legoxm

Před koupí Feldu z r. 97 jsem pro jistotu zvolil přověřit ju Cebii, za těch pár drobnejch to stálo za to :)

před 2886 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
sajtl

Cebii jsem zkoušel a musím říct, že lépe provedenou práce jsem snad od jiné firmy co prověřuje vozy neviděl, sice cena není úplně nejmenší, ale ani největší a stejně jak kolegové mám s nimi dobrou zkušenost.

před 2885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

  • iv- Jedná se zřejmě o tu službu AUTOTRASER od společnosti CEBIA uvedenou v odkaze. Jenom nevím jestli tam jsou evidovány automaticky všechny vozy nebo jenom ty, co si jejich majitel zaplatí evidenci v OCIS a nechá vypískovat nebo hologramem označit VIN kód na skla auta.

před 4722 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek