aka132

Jak ošetřit zčernalé dřevo?

Dobry den,

chtel bych se zeptat jak osetrit zcernale drevo – nevypada to na drevomorku ( bile “pavuciny”, a bile zbarveni” )

Jedna se mi o to, ze jsem mel spatne udelane stresni podbiti, kde kondenzovala voda v zimnich mesicich, ktera se vsakovala do mineralni vaty. Tak vlhkost zpusobila zcernani dreva.

Jako osetreni planuji pouzit Detastop koncentrát, dale Lignofix Super + nakonec barvu Remmers Aidol HK.

Pridavam jeste foto napadeneho mista – jeste uvazuji, jak se dostat do prostoru tramu, kam vedou palubky.

Myslite si, ze uvedeny postup pro pouziti vybrane chemie je v poradku ?

Diky

Původní neotázka
Jak osetrit zcernale drevo

Odpovědi
jáára

polej to olejem a zapal…

odpovídámež

A co pak s tím ošetřením? Bude se dělat jak? Rozdělat střechu, a podívat na správný technologický postup. Minerální vata asi z čediče bude napadena plísní jako vklad do budoucna.

aka132

Puvodni mineralni vata pujde pryc a davat ji tam jiz nebudu. V prostoru tramu to rozdelam a uvidime, jak to bude vypadat tam.

Otazka zni, jestli uvedeny technologicky postup bude v poradku – myslim aplikace Detastop koncentrat, dale Lignofix Super + nakonec barvu Remmers Aidol HK.

Nerad bych menil cely palubkovy zaklop.