sesednizkola

Jak opravit kancelářskou židli, která nechce vyjet nahoru?

Zdravím všechny příznivce kvalitních a pro někoho třeba také důležitých otázek a odpovědí.

Před pár dny se mi rozbilo mé oblíbené, ale především jediné kancelářské křeslo co mám a rád bych využil nedělního volna k nápravě. Křeslo nejevilo žádné známky poškození, jednou ale prostě zůstalo dole a na páčku nereaguje. Chtěl bych radu, jak to křeslo dostat zase úplně nahoru. Klidně ať nejde nastavovat výška, ale jen ať vyjede zase nahoru a nezůstává dole. Na internetu jsem hledal, ale na toto odpověd nenašel. Nevím, čím by to mohlo být. Ani jsem nenašel jak takové křeslo funguje. Děkuji.

Odpovědi
anonym

vadný píst. i kdyby vyjel nahoru, tak sjede.

suaeda

Již se mi podařilo zničit 3 kancelářské křesla. Inu na těžší váhu nejsou výrobky z Číny stavěny. Pak jsem se naštval a s pomocí známého, který pracuje ve sběrně, jsem si nechal vytvořit ze starého podstavce nové křeslo. Kompletní netknutou spodní část jsme vzali ze starého křesla a přidali k ní horní novější čalouněnou část. Samozřejmě jsem vše očistil, namazal a nalakoval. Nyní je to skoro nový, ale zato nerozbitný držák.

cochee

Písty se dají zakoupit jako ND. Jsou do jisté míry standardizované (ale jen do určité míry). Vygoogluj si „píst kancelářská židle“ .