Avatar uživatele
sesednizkola

Jak opravit kancelářskou židli, která nechce vyjet nahoru?

Zdravím všechny příznivce kvalitních a pro někoho třeba také důležitých otázek a odpovědí.

Před pár dny se mi rozbilo mé oblíbené, ale především jediné kancelářské křeslo co mám a rád bych využil nedělního volna k nápravě. Křeslo nejevilo žádné známky poškození, jednou ale prostě zůstalo dole a na páčku nereaguje. Chtěl bych radu, jak to křeslo dostat zase úplně nahoru. Klidně ať nejde nastavovat výška, ale jen ať vyjede zase nahoru a nezůstává dole. Na internetu jsem hledal, ale na toto odpověd nenašel. Nevím, čím by to mohlo být. Ani jsem nenašel jak takové křeslo funguje. Děkuji.

Zajímavá 0 před 2815 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

vadný píst. i kdyby vyjel nahoru, tak sjede.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Již se mi podařilo zničit 3 kancelářské křesla. Inu na těžší váhu nejsou výrobky z Číny stavěny. Pak jsem se naštval a s pomocí známého, který pracuje ve sběrně, jsem si nechal vytvořit ze starého podstavce nové křeslo. Kompletní netknutou spodní část jsme vzali ze starého křesla a přidali k ní horní novější čalouněnou část. Samozřejmě jsem vše očistil, namazal a nalakoval. Nyní je to skoro nový, ale zato nerozbitný držák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Písty se dají zakoupit jako ND. Jsou do jisté míry standardizované (ale jen do určité míry). Vygoogluj si „píst kancelářská židle“ .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek