bolak

Jak opatrní jste na svůj telefon?

Spadnul vám někdy mobil třeba na zem nebo do záchodu? Necháváte ho někdy na veřejnosti, v práci nebo v hospodě jentak volně na stole, nebo ho nosíte stále u sebe? Už vám telefon někdy ukradli případně i vykradli?

Nejlepší odpověď
redy

nejdu ani na záchod bez mobilu,nikdy se nestalo abych ho neměla u sebe, asi jo sem vopatrná

Další odpovědi

Opatrný sice jsem, ale občas spadne. Za 5 let co ho mám tak spadl cca 10×.
Nikdy bych ho nenechal volně ležet a pokud ho necítím v kapse tak jsem nesvůj.

postcd

Jsem na něj opatrný tak, že bych nechtěl vyhazovat další cca 3000kč za nový. takže dost. Už mi ale asi 1 určitě spadnul.

zajímalo by mě jak se loví ze záchodu )

jinak snažím se na telefonu nemít nic co by se dalo zneužít při ukradení, to se mi ještě nestalo.

nenechávám ho nikde kde by ho mohl někdo cizí ukrást.

KalonCZ

Svůj nový mobilní telefon Sony Ericsson Xperia Ray vlastním rok a necelý měsíc, ale za tuto poměrně krátkou dobu mi na zem spadl nesčetněkrát, čímž se poničil displej, který brázdí jeden velký a několik menších škrábanců, jež nejsou bohudík na první pohled vidět. Kryt mého mobilního telefonu postrádá velkou část, jak vtipné, vše to začalo jako malý úlomek, který ale později značně šířil prasklinu v krytu. Abych to svému malému příteli kompenzoval, pořídil jsem mu pouzdro, často a efektivně bránící poškození.

Třebaže má můj mobilní telefon operační systém Android a je velmi „vymakaný“, používám jej výlučně na vyřizování hovorů a elektronické pošty.

Svůj mobilní telefon chráním jako oko v hlavě, nesnesl bych pomyšlení, že by mi jej někdo ukradl, navíc by jeho ztráta značně ztížila život.

Klepu do stolu – nikdo mi doposud nikdy žádný z mých mobilních telefonů neodcizil.

iceT

Hodně,mám telefon poměrně nový a měl by nějakou dobu vydržet.
Kamarádce jsem půjčila mobil vergl,a pak jsem zjistila,že s ním třískala o zem,pak jsme se domluvily,že mi ho zaplatí,on totiž stál jen 200 kč,ale peněz jsem se nedočkala,tak jsem si vergla vzala pod záminkou zpátky,a ona mě za to pomluvila,prý jak jsem si to mohla dovolit.No nic.
Ale měla mi ho zaplatit a dva týdny se k tomu neměla,tak co.
No a svůj mobil na stole v hospodě nebo jinde na veřejnosti nenechávám,proto s sebou nosím kabelku a tu si beru všude s sebou.Telefon mě zatím neukradli ani nevykradli.

Morčata331

Mobil mi padá na zem skoro furt
Nevím proč tě to zajímá

Medulienka

Tak na zem mi určitě upadnul. Doma záchod nemáme a do cizího mi nikdy nespadnul. Klidně ho nechám mezi lidmi na stole, ale pouze v naší hospodě a nikdy mi nebyl odcizen.

Reezo

občas mi spadnul, ale vždy jsem to zachránil nohou, že jsem ho odkopl nebo nakopl, aby nedopadl tak ošklivě na zem… Využívám i pouzdro na mobil

bolak

Reezo: přesně takhle to dělám já :)) nehrál si takyv mládí fotbal nebo nohejbal? je to skvělej systém, hádám že to mám z toho, kolikrát mi spadnul třeba i talíř nebo hrníček a zachraňoval jsem to právě tím že jsem tlumil pád nohou či papučí :)

briketka10

Medulienko,

a to máte kadiboudu jó ??

Medulienka

Kadiboudu máme – starou, rozbitou a skoro nepoužitelnou, tak chodím vykonávat potřebu ven na kýbl.

briketka10

to musí bejt prima, já na chatě
chodila taky tak, ale v mrazech
kadiboudu jsme měli krásnou moc
daleko od vchodu, tak se mi vůbec
nechtělo z teplíčka chodit ven brr..

bolak

to je báseň?

🙂

Medulienka

Jo v zimě to bývají studené zážitky, ale vím kdo a co mě zahřeje.

Dochy

postcd> zajímalo by mě jak se loví ze záchodu

No jak… Normálně, rukou… A hlavně rychle, pokud ho ještě chceš použít;-)

To toho zas s tím záchodem moc naděláte. Pokud už tam spadne tak většinou do relativně čisté vody hned po příchodu. A i potom v tom záchodě stejně nebude nic s čím už jste pár hodin až dní nestrávili 😉

bolak

Morčata331: protože jsem malej zvědavej sráč

gagaga

Morčata331

Chtěla bych křečka džungarského ale..........­..........

Chtěla bych křečka džungarského, ale máma mi ho nechce dovolit. Prej že až za vysvědčení atd… Ale já bych ho moc chtěla co mám dělat. Pomožte mi prosím. Měla jsem křečka ale ten byl už starej a pak umřel:( Ale zůstala mi po něm klec atd… A křeček stojí 40–90 kč.

me uz tenkrat ale zajímalo .. a zajima dodnes, jestli jste tenkrat toho krecka dostala ..
diky morcatkum za odpověď …

  • iv-

redy

:D