rosiewho

Jak onemocním na týden?

17.9 se jede na matematické soustředění(je to do pátku) a nechci tam být. Jezdí se tam každý rok, řeší se matematické úlohy atd. Nemám ve třídě žádné kamarády a jsem odstrčená. Nesnáším soustředění. Na všechno jsem ve třídě sama. No, prostě potřebuji radu, jak se tomuto vyhnout. Simulovat neumím, takže musím onemocnět. Chci jenom tipy jak onemocnět. Nic jiného.

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak se domluv s vyučujícími, ať ti dají jiný program ve škole. Jedna možnost. Druhá možnost, když tam pojedeš a nespočítáš nic a budeš mít nejhorší výsledky, tak tam příští rok nepojedeš. A hlavní- proč se vzdáváš, proč se cítíš odstrčená, proč nemáš kamarády a kamarádky? Neměla bys tady něco dělat? Když jsi v prváku, jste na tom všichni stejně, když nejsi prvák, proč nemáš kamarády? Změň své myšlení, chování a postoj a budeš mít kamarády. Najdi si někoho,kdo ti vysvětlí matematiku. Třeba tě to začne bavit a budeš mít i kamarády.

Další odpovědi
Edison

Problém evidentně není v matematice a nějakém soustředění… Spíše v sociálních vazbách. Ostatní mají stejné podmínky jako Ty a tento problém nemají, nebo jej překonají. Podívej se na to ze strany své budoucnosti: Mnohokráte, spíše většinou, budeš v podobných, ba slíše i v horších situacích. Takový je život. Čím dřív přijdeš na to, jak se s takovými situacemi vyrovnat, tím líp se budeš v životě cítit.

ivzez

Nikdo ti neporadí, jak si poškodit zdraví.

Nemáš-li ve třídě žádné kamarády, je společný pobyt mimo školu
dobrou příležitostí spolužáky lépe poznat a navázat nové vztahy.

DoTazatel

Přizpůsob se, překonej to. O zvládání nepříjemných situací je celý život. Ani mně se nelíbily školní výlety, soutěže (ani většina spolužáků – protože jsem si s nimi neměl co říct a nerozuměl jsem si s nimi).
Taky nemám rád, když lidi neodpovídají na to, na co se ptáš a odpovídají blbostmi, které s tím úzce souvisí, ale vesměs ti nic neřeknou ani ti neporadí. Tím ti jen chtějí poukázat na to, že neznají odpověď na tvou otázku (neumí na ni odpovědět) anebo se jim na ni odopvědět nechce. Často to obrátí na nějaké morální kázání a rady do života, protože „jsou oproti tobě nad věcí a vědí víc než ty“ nebo se to aspoň snaží dokázat (sami sobě i ostatním). Buď jak buď ani mě se ti teď nechce odpovídat, protože se mi nehce ti radit, jak si ničit zdraví.

marci1

Nepřivolávej si nemoci, abys nakonec neonemocněla doopravdy. Třeba tam zažiješ něco nezapomenutelného, nějaký super zážitek! 🙂

nyjono

Domluv se s FlAsh7, podejte si ruce anaučte se být respektovaní,.
Tím, že před problémem utečeš ho nevyřešíš.
Buď můžeš být dobrá v matematice amůžeš si soustředění užít, nebo ho využít jinak.
Popřemýšlej, proč nemáš kamarády a proč jsi odstrčená,