Avatar uživatele
anonym

Jak odstranit žluté fleky z bílého trička způsobené pocením v podpaží?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 5033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

skvrny od potu odstraňujeme lihem, acetonem, pak čistým tekutým saponátem bez přídavku vody. Jinak: Použijeme směsi čpavkové vody a acetonu. Aceton nepoužíváme u těch textilií, které může poškodit a čištěné místo nakonec důkladně vypereme teplou vodou. Jinak: Můžeme použít také roztok enzymatického pracího prostředku
druhá možnost:
Skvrny od potu zlikvidujeme tak, že textil namočíme do vody se dvěmi lžícemi octa nebo citronové šťávy nebo hrstí jedlé sody. Poté vypereme. Použít se dá také teplá voda s octem (pozor na klasický obchodní ocet v případě bílého prádla, do octa může být přidáno barvivo, kvůli kterému by mohl textil zažloutnout. Používáme čistě bílý ocet).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Doporučuji vám na fleky od potu mydlo Lanza nebo je dobré i žlučové mydlo.Používám deodoranty od Fa a fleky od potu na tričkách nemívám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Protože jsem šmudla mívám dost často fleky na oblečení.
Koupil jsem ženě ARIEL professional odstraňovač skvrn. Žena na to nejprve koukala nedůvěřivě, než to vyzkoušela.
Dá se přidávat do pračky i na barevné prádlo nebo prát v ruce a pod.
Nedávno jsem přišel od doktora s potřísněnou letní bundou od červené chemikálie a krve.
Bundu jsem chtěl vyhodit. žena to zkusila v pračce za použití tohoto přípravku. Bunda je bez jakýchkoliv známek potřísnění. Žena je jinak velmi nepřístupná novinkám, ale koukal jsem že si již sama koupila nový.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek